Šiuolaikinio interjero samprata be galo abstrakti ir subjektyvi. Savito stiliaus paieškos yra nepaprastai individualios, jos neatsiejamai atspindi Jus ir Jūsų požiūrį į aplinką. Būtent dėl to net panašios stilistikos interjerai yra unikalūs.

Kiekvienas interjeras turi savitą charakterį

INTERSEA dizaino studija kuria interjerus derindama naujausias mados bei technologijos tendencijas ir tai, ko natūraliai reikia konkrečiai erdvei. Erdvės pojūtis bei funkciniai sprendimai ir yra vieni svarbiausių aspektų vystant projektą. Didelis dėmesys skiriamas darniai visumai sukurti, kad interjeras įsilietų į esamą aplinką ir architektūrą; tarpusavyje turi sietis viskas: spalvos, šviesos (ir natūralios, ir dirbtinės), formos, medžiagos… Profesionaliai išskaidžius erdvę siekiama išbaigtumo – atsakingai parenkamas dekoras, aksesuarai (kartais vienas paveikslas sukuria visą emocinę interjero vertę) ir interjeras suskamba!

Tinkamai suprojektuotas interjeras nesensta – palaipsniui jis bręsta, atsiranda interjero ir jo gyventojų ryšys. Tada namuose jauku.

Taigi „moderni klasika“ nebūtinai reiškia eklektišką stilių jungimą – tai reiškia, kad modernus menas gali turėti išliekamąją vertę.

MODERNUS MENAS GALI TAPTI KLASIKA

Intersea APIE MUS foto