butas-senamiestyje-svetaines-interjeras butas-senamiestyje-svetaines-interjeras

Modernus buto interjeras

Vieta: Klaipėda
Plotas: 62m2

Gyventi taip, kaip norisi. Nepaisyti stereotipų ir mėgautis gautu rezultatu.

Iš pirmo žvilgsnio sudėtingos erdvės tik į naudą. Atsiveria nebandytos galimybės kurti, atrodo kiekvienas sprendimas čia nestandartinis.

Virtuvės sala tarsi pasitinka kiekvieną atvykusį, tačiau funkciškai puikiai riboja koridoriaus zoną, neužgoždama erdvės. Organiškas ir lengvas šviestuvas patraukiamas nuo stalo, natūraliai įsikomponuoja virš salos ir tampa puikia atsvara masyviai kolonai.

Kadangi bute aukštos lubos, standartinės durys atrodė dar žemesnės, todėl rastas originalus sprendimas, kaip jas vizualiai pakelti. Veidrodis, apjungiamas tuo pačiu dizainu, įgyja savito nestandartinio ilgumo, kuris žiūrisi netradiciškai, bet stilingai.

Namuose daug oro ir erdvės, spalvinė gama puikiai atspindi pajūrio tematiką: vyrauja pilkšvi, ramūs smėlio spalvų tonai, sala ir miegamojo spinta dažytos gilia mėlyna spalva. Ramus ir žemiškas koloritas laisvai keliauja iš vienos erdvės į kitas ir sustiprina vientisos erdvės įspūdį.

Betoninė kolona, kuri turėtų trukdyti, tampa pagrindine interjero ašimi. Ji visur matoma, tačiau taip natūraliai apjungianti viską aplink save, kad nekyla dvejonių jos svarba interjere.