Modernus namo interjeras Klaipėdoje

Vieta: Klaipėda
Plotas: 193m2

Išskirtinis motyvas interjere yra moderni laivo interpretacija virtuvėje – visa sala padaryta tarsi iš surūdijusio metalo, ilga ir masyvi salos forma, įžambus jos priekis dar labiau įteigia laivo formos imitaciją. Juodo metalo industrinis šviestuvas papildo marinistinę temą.

Kontrastinga virtuvės spintos faneruotė puikiai atsiskleidžia šalia surūdijusios salos. Integruotos durys į sandėliuką ir katilinę, o visa smulki technika paslėpta uždarame darbastalyje.

Koridoriaus erdvėje esanti sienos geometrinė kompozicija su aiškiai išreikšta tektonika bei paslėptu dekoratyviu apšvietimu sukuria dramatišką reljefą.

Stambūs baldai, šviestuvai ir kitos detalės – viskas stipru, ritmiška, tuo pačiu funkcionalu ir taip patogu. Tamsios durys iki lubų papildo interjero formų monumentalumą. Voniose sienoms, dušams ir praustuvams naudojamos tvirtos stambiagabaritės Laminam plokštės sukuria patvarumo ir statiškumo jausmą.

Drąsūs žmonės iškelia drąsius tikslus. Ryški virtuvė ir tekstūrų žaismas – tarsi charakterio atspindys, todėl namie taip patogu ir gera.